تاریخ ارسال : ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

منصوریان: صالح حرف زشتی زد و فرار کرد!

سرمربی نفت تهران می‌گوید یک نکته تاریک در جدال تیمش با استقلال وجود داشت.

به گزارش شلمچه نیوز، علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر استقلال در چارچوب رقابت‌های حذفی فوتبال ایران گفت: یک ماراتن فوتبال را شاهد بودیم. بازی خوب و دلچسبی بود و من از بازی لذت بردم. استقلال ضدفوتبال بازی نکرد و ما هم اعتقادی به ضد فوتبال نداریم.

او افزود: ۴ بار در حین ۱۲۰ دقیقه شانس خیلی خوب گلزنی داشتیم مخصوصا در وقت‌های اضافه نیمه دوم. طبیعی بود چون استقلال ۱۰ نفره بود کمی عقب رفت و ما تلاش کردیم مالکیت توپ را در اختیار بگیریم. در مالکیت هم خیلی خوب بودیم و می‌شد که بازی را ببریم. بعد از ۱۲۰ دقیقه هم در ضربات پنالتی می شد بازی را ببریم. می دانستیم رحمتی یک دروازه بان پنالتی گیر است و می دانستم که فشار جمعیت در ضربات پالتی یک به یک کار خودش را می کند. من این هواداران را دوست دارم و بی احترامی نکردند. من به مظلومی تبریک گفتم و هیچ بی احترامی ای هم نکردم.
سرمربی نفت تهران اضافه کرد: این بازی یک نکته تاریک داشت و آن هم مجید صالح بود. ما پشت هیچ نقابی نمی مانیم. اما اینکه مجید صالح دستش را حواله به ما می‌کند واقعا تاسف آور است. او در تونل حرف زشت زد و فرار کرد. اینکه قبل از بازی چیزهایی که در فوتبال ایران قدیمی و “دِمُده” شده را به بیرانوند می‌گوید اینها بازی نمی دهند، خرابت می کنند. آقای صالح تو به عنوان معلم باید پشت من بایستی. چرا به بیرانوند گفتی که منصوریان می‌خواهد خرابت کند؟ او این مسئله را به من گفت. در حین پنالتی‌ها هم ما مشکلی نداشتیم.
او اضافه کرد: من به پسرم می‌گویم فحش را یاد بگیر ولی استفاده نکن. او به علی چینی توهین کرد و فرار کرد. ما باید معلم باشیم. اگر بازیکن باشد عیبی ندارد. ما روی نیمکت‌مان ایرانیان را داریم که الگوی اخلاق است. خدا را شکر می‌کنم که او را در راهرو و تونل ندیدم و بابتش در رختکن صلوات فرستادم. حیف شد صالح را در میکسد زون ندیدم.
سرمربی نفت در پاسخ به این سوال که اگر صالح را می دیدید با او درگیر می‌شدید؟ گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتاد اما زمانی که در میکسدزون مظلومی را دیدم از عصبانیتم کم شد.
منصوریان در پایان افزود: در پایان به استقلال تیم محبوبم تبریک می‌گویم و بازهم می‌گویم که رحمتی گلر خیلی خوبی است.
ایسنا

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6275

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.