تاریخ ارسال : ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

حمایت همه جانبه مقامات ارشد کشوری از فعالیت های چوب و کاغذ مازندران

جلسه بررسی و حمایت همه جانبه از فعالیت های صنایع چوب و کاغذ مازندران برگزار شد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران این جلسه که با حضور دکتر لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی،وزاری صنعت،معدن و تجارت،جهاد کشاورزی،دکتر علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم شریف مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مقامات کشوری برگزار شد بر حمایت همه جانبه از فعالیتهای شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران تاکید شد.

 

در این جلسه وزیر جهاد و کشاورزی با اشاره به اینکه بخشنامه ها و قانون نباید مانع فعالیت این شرکت بزرگ و مهم گردد بر امنیت شغلی کارکنان این مجموعه تاکید کرد.

وی افزود:چنانچه مشکلی هم در مسیر فعالیت صنایع چوب و کاغذ وجود دارد باید این مشکلات حل گردد.

**همچنین جلسه ی دیگری جهت حل و رفع مشکلات این کارخانه در محل وزارت صنعت،معدن و تجارت با حضور معاونین این وزارتخانه،معاونین وزیرکار،تعاون و رفاه اجتماعی ،دکتر #یوسف_نژاد نماینده مردم ساری و میاندرود مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

دکتر محمدپور رییس سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران با اعلام این مطلب افزود:در این جلسه بر افزایش سرمایه توسط سهامداران ،حفظ امنیت شغلی کارکنان،توسعه فعالیتهای این شرکت و تقسیط بدهی تاکید شد.

او گفت:با توجه به برنامه ریزی های انجام شده مقرر شد حجم تولیدات این شرکت از ظرفیت پروانه بهره برداری آن که بالغ بر ۱۸۰ هزار تن می باشد عبور نماید.

وی تصریح کرد:هم اکنون این شرکت رکورد روزهای فعالیت مستمر بدون توقف را در دوران کاری خود زده است بادآور شد:آمار صادرات #صنایع_چوب_و_کاغذ_مازندران به کشورهای مختلف هم اکنون از مرز ۱۰هزار تن گذشته است.

دکتر محمدپور خاطرنشان ساخت:مشکل عمده شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران غیر از تعجیل زودهنگام در اجرای قانون تنفس جنگل،عدم امکان رقابت با وارد کنندگان کاغذ می باشد چرا که وارد کنندگان کاغذ از معافیت مالیات بر ارزش افزوده برخوردارند اما این شرکت مجبور است برای واردات مواد اولیه خود مالیات ارزش بر افزوده بپردازد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74349

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.