تاریخ ارسال : ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۲۱:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

نصب ۴ دستگاه دیزل ژنراتور و یک دستگاه پکیج تصفیه بر روی منابع تامین آب شرب فریدونکنار

مدیر امور آب و فاضلاب شهری فریدونکنار گفت: به منظور بهبود کیفیت آب شرب مشترکین، ۴ دستگاه دیزل ژنراتور و یک دستگاه پکیج تصفیه بر روی منابع تامین آب این شهر در سال گذشته نصب شد.

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس جعفرنیا در تشریح فعالیتهای این امور طی سال گذشته، با اشاره به ۳۷۰۰ متر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در فریدونکنار افزود: در این مدت ۳۵۰ انشعاب جدید نصب و نسبت به رفع ۴۰۰ مورد حوادث شبکه توزیع و انشعابات آب و تعویض ۳۵۰ فقره کنتور خراب اقدام شد.

مدیر امور آبفاشهری فریدونکنار، ادامه داد: به منظور تامین آب شرب مشترکین دو حلقه چاه در محور درویش خیل بازسازی ، بهسازی و شست شو شد.

مهندس جعفرنیا، نصب یک دستگاه کلر سنج لحظه ای در مخزن درویش خیل و یک دستگاه کدورت سنج لحظه ای در مسیر خط انتقال، عملیات اجرایی احداث ساختمان جدید اداری به مساحت ۱۲۰۰ متر در ۳ طبقه، آبرسانی با تانکر به مشترکینی که در ایام تابستان و پیک مصرف به دلیل حضور مسافران با کمبود فشار یا قطعی آب مواجه شدند، را از دیگر اقدامات این امور در سال گذشته عنوان کرد.

وی، با بیان اینکه پیگیری پروژه آبرسانی شهرهای گروه الف برای تامین آب فریدونکنار از سد البرز در سال جاری نیز ادامه  دارد، تصریح کرد: ۵ کیلومتر اصلاح وتوسعه شبکه آبرسانی، بهسازی و لایروبی حداقل ۲ حلقه چاه، ترمیم شکستگیهای خط انتقال در محور درویش خیل، تقویت فشار آب در خیابان پاسداران با اتصال شبکه در سه نقطه، مرئی سازی ۱۰۰ فقره شیر آلات شبکه توزیع و ۳۰۰ فقره  شیر قطع و وصل مشترکین، شناسایی و قطع ۵۰ فقره انشعاب غیر مجاز،  شناسایی و انجام راههای افزایش درآمد امور در راستای خودگردانی امور از جمه مهمترین برنامه های این امور در سال جدید است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95629

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.